Menu
Sepetim

Üçgen Araba

Üçgen Araba
Üçgen Araba
Üçgen Araba
Üçgen Araba
Üçgen Araba
Üçgen Araba
Üçgen Araba
Yeni
Üçgen Araba
Üçgen Araba
Üçgen Araba
Üçgen Araba
Üçgen Araba
Üçgen Araba
Üçgen Araba
Üçgen Araba

Üçgen Figürlü Ahşap Oyuncak Araba

1 yaş ve üzeri çocukların eğlenceyle oynayabileceği oyuncak ve dekoratif ürün olarak kullanılabileceği %100 doğal Ahşap Ürün. Hiçbir kimyasal madde kullanılmamıştır. Çocuk sağlığına zararlı madde içermez. Yapımında çam ve ceviz ağacı kullanılmış olup, renk çeşitliliği bu ağaç farklılıkları ile sağlanmıştır. Oyuncağın yapımında zımparalama işlemi el ile yapılmıştır. Bu yüzden pürüzsüz ve yüzeyi düzgündür. Şekil olarak üçgendir. Bundan dolayı çocuklarda geometrik şekiller yavaş yavaş öğrenilmeye başlar.

Çocuklarınız için kalıcı ve kullanışlı bir oyuncak olup, her türlü etkinliklerde hediye olarak verilebileceklerin en güzelidir.

 

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ:  12cm x 5cm x 7cm

 

 

PAKET İÇERİĞİ:

  • 1 Adet Üçgen Araba
  • 1 Adet Bez Kese

 

%100 DOĞAL:

Ahşap oyuncak doğal olup sağlığa zararlı, kimyasal madde içermez. Ham çam ağacından yapılmıştır. Ürün tamamen doğaldır.

 

 

ÜRÜN DESENİ:

Ürün tamamen doğal ve üzerindeki desen ağacın kendi desenidir. Bundan dolayı üzerindeki desen şekilleri ağaçtan kaynaklı farklılık gösterebilmektedir. 

 

GÜVENLİK:

Ürünler tamamen sağlıklı olup çocuklarınızın güvenliği için zarar verebilecek ağaç yapıları gerekli işlemlerden geçirilerek pürüzsüz ve kesinlikle zarar vermeyecek hale getirilmiştir.

 

OYUNCAK BAKIMI:

Ürünü su ile yıkamayınız, zamanla kirlenmesinde temizliği ve dezenfekte işlemi için yine tamam doğal olan sirke ile 1’e 10 oranda su ile karıştırarak silebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
212TL
Vergiler Hariç: 212TL
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .