Menu
Sepetim

İp Geçirme

İp geçirme, okul öncesi el göz koordinasyonu ve ince motor becerilerinin gelişimi için kullanılan doğal eğitici ahşap oyuncaklar içerisinde yer alan ip geçirmeli ahşap oyuncaklar.

Ahşap Düğme Dikme ve İp Geçirme Oyuncağı Ahşap Düğme Dikme ve İp Geçirme Oyuncağı
Favori
Ahşap Düğme Dikme ve İp Geçirme Oyuncağı - Doğal Ahşap Eğitici Oyuncak2 yaş ve üzeri çocukların eğlenceyle oynayacağı ve becerilerini geliştireceği doğal ahşap bir oyuncak. İp geçirme ile ince motor becerilerini geliştirirken aynı zamanda düğme dikmeyi ve dikiş yapmayı öğrenebilecekleri harika bi..
262TL
Vergiler Hariç:262TL
Ayakkabı Bağcık Bağlama Ayakkabı Bağcık Bağlama
Favori
Montessori oyuncak listesinde yer alan ve 3 yaş üzeri çocukların eğlenceyle oynayabileceği, becerilerini geliştireceği eğitici bir oyuncaktır.  %100 doğal ağaçtan yapılmıştır. İp geçirme ile ince motor becerilerini geliştirirken aynı zamanda ayakkabı bağlamayı öğrenecekleri harika bir..
174TL
Vergiler Hariç:174TL
Geometrik İp Dizme - Doğal Ahşap Eğitici Oyuncak Geometrik Bloklar Geometrik İp Dizme - Doğal Ahşap Eğitici Oyuncak Geometrik Bloklar
Yeni
1-3  yaşlarında ki çocukların eğlenceyle oynayacağı ve becerilerini geliştireceği doğal ahşap bir oyuncak. Geometrik şekilleri İpe dizme ile ince motor becerilerini geliştirirken aynı zamanda geometrik şekilleri de öğrenebilecekleri harika bir oyuncak. İpe dizme ile el göz koordinasyonunu v..
296TL
Vergiler Hariç:296TL
Montessori oyuncak listesinde yer alan ve 2 yaş üzeri çocukların eğlenceyle oynayabileceği eğitici bir oyuncak olup %100 doğal ağaçtan yapılmıştır. Çocukların bağcık, dikiş becerileri ve motor becerilerini geliştirebileceği mükemmel bir oyuncak seçimidir. Kavranması kolay olup bağlama ..
254TL
Vergiler Hariç:254TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .