Menu
Sepetim

Ahşap Bloklar

Ahşap denge blokları, ahşap bloklar kategorisi; eğitici, eğlenceli ve uzun vakit oynatan istifleme ve denge blokları oyuncaklarını barındırır. Denge oyunları çocukların oynarken el becerilerini ve zekalarını geliştirmede yardımcıdır. Ahşap denge oyuncaklarının tümü bu sayfada yer almaktadır.

Akrobat Adamlar Ahşap Denge Oyunu (Montessori) - Doğal Eğitici Ahşap Oyuncak2 yaş ve üzeri çocukların tek başlarına veya arkadaşlarıyla eğlenceyle oynayabilecekleri ahşap denge oyunu. Akrobat kulesinin çok farklı seçeneklerle istiflemenin ve inşa etmenin yollarını bulmak çocukların yaratıcıl..
631TL
Vergiler Hariç:631TL
Denge Taşı Oyunu (Montessori) - Doğal Ahşap Eğitici Oyuncak Bloklar1 yaş ve üzeri çocukların eğlenceyle oynayabileceği azim, sabır ve koordinasyonlarını geliştireceği eğitici ve %100 doğal ahşap bir oyuncak. Denge taşları, Bu eski bir Japon taş istifleme oyununun modern ve sağlıklı hale getir..
354TL
Vergiler Hariç:354TL
Diş Bloklar Diş Bloklar
Yeni
Diş Bloklar Ahşap Denge Oyunu (Montessori) - Doğal Eğitici Ahşap Oyuncak2 yaş ve üzeri çocukların tek başlarına veya arkadaşlarıyla eğlenceyle oynayabilecekleri ahşap denge oyunu. Diş blokların çok farklı seçeneklerle istiflemenin ve inşa etmenin yollarını bulmak çocukların yaratıcılığı, eleştirel d..
515TL
Vergiler Hariç:515TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .