Menu
Sepetim

Ahşap Hediyelik Ürünler

Hediyelik ürünler, ağaçtan yapılmış %100 doğal hediye edilebilecek ürünler. Dekoratif objeler, süsler, ofis ürünleri, ağaç maketler ve benzeri ahşap ürünler.

Ahşap Ağaç Oyuncağı (Kıskaçlı) Ahşap Ağaç Oyuncağı (Kıskaçlı)
Yeni
Ahşap Kıskaçlı Ağaç Oyuncağı (Montessori - %100 Doğal)Ahşaptan yapılmış olan bu oyuncak sayıları ve renkleri öğrenmek içindir. Montessori materyaller içinde yer alır. Sayma, toplama ve çıkarma öğrenme etkinlikleri için harika bir oyuncaktır. Çocukların erkenden renkleri öğrenmesine de  fayd..
253TL
Vergiler Hariç:253TL
Ahşap Gökkuşağı Oyuncağı (Kıskaçlı) Ahşap Gökkuşağı Oyuncağı (Kıskaçlı)
Yeni
Ahşap Gökkuşağı Oyuncağı (Kıskaçlı - Montessori - %100 Doğal)Ahşap gökkuşağı oyuncağı ile çoçukların erkenden renkleri öğrenmesi için eğitici bir oyuncaktır. Aynı zamanda bu ahşap gökkuşağı oyun tahtası ile çoçuklar ponponları da gökkuşağı şeklinde dizmeyi öğreniyorlar. Oyuncağın birde tutmak iç..
320TL
Vergiler Hariç:320TL
Ahşap Gelişmiş Matematik Seti (Onluk-birlik) Ahşap Gelişmiş Matematik Seti (Onluk-birlik)
Yeni
Ahşap Gelişmiş Matematik Seti (Onluk-birlik) - Eğitici OyuncakAhşap gelişmiş ondalıklı birlikli matematik oyunu ile okul öncesi yaşlarda rakamları erkenden öğrenmek için eğitici bir oyuncaktır. Aynı zamanda bu ahşap matematik oyun tahtası ile toplama ve çıkartma işlemi de öğreniliyor. Bu ahşap oy..
556TL
Vergiler Hariç:556TL
Ahşap İngilizce Geometrik Şekiller Ahşap İngilizce Geometrik Şekiller
Yeni
Ahşap İngilizce Geometrik Şekiller (Montessori - %100 Doğal) - Eğitici OyuncakAhşaptan yapılmış olan bu oyuncakla geometrik şekillerle çocuklara geometrik şekilleri çabuk öğretecek bir oyuncaktır. Aynı zamanda oyuncak üzerine şekil çizilmiş olup, İngilizce olarak yazılmıştır. İngilizce olarak ta ..
505TL
Vergiler Hariç:505TL
Ahşap Kumlu Yazı Tahtası Ahşap Kumlu Yazı Tahtası
Yeni Favori
Ahşap Kumlu Yazı Tahtası (Montessori - %100 Doğal)-Eğitici OyuncakAhşap yazı yazma tahtasıdır. Ahşap tahtanın içerisine kum dökülür. O dökülen kum,düzeltme el aparatı ile tahtanın içerisine serilir. Daha sonra ceviz ağacından yapılmış olan ahşap kalem ile kum üzerine yazı yazılır. Çoçuklar için e..
337TL
Vergiler Hariç:337TL
Ahşap Matematik Kesirler Tablosu Ahşap Matematik Kesirler Tablosu
Yeni
Ahşap Matematik Kesirler Tablosu (Montessori - %100 Doğal) - Eğitici OyuncakAhşap kesirli matematik oyun tahtası ile ilkokul dönemlerinde kesirleri kolayca öğrenmek için yapılan eğitici bir oyuncaktır. Bu oyuncakta kesirler parça parça halindedir. Birleştirilmeye çalışılacak olup,parça bütün iliş..
556TL
Vergiler Hariç:556TL
Ahşap Oyuncak Ağaç Seti - Yapboz - 15 parça Ahşap Oyuncak Ağaç Seti - Yapboz - 15 parça
Yeni
Ahşap oyuncak ağaç setinde harika ve eğlenceli 4 adet ağaç ve 1 adet çalı figürü yapboz şeklinde yer almaktadır. Çocuklar, bu oyuncak ile oyun oynayarak eğlenirken hayal güçlerini de geliştirecektir. Ağaç yapboz seti aynı zamanda oyun evleri, ahşap oyuncak hayvan setleri, ahşap dağ setleri..
648TL
Vergiler Hariç:648TL
Ahşap Ponponlu Sayılar ve Tabloları Oyuncağı Ahşap Ponponlu Sayılar ve Tabloları Oyuncağı
Yeni
Ahşap Ponponlu Sayılar ve Tabloları Oyuncağı (Montessori - %100 Doğal) - Eğitici OyuncakAhşaptan yapılmış olan bu oyuncak sayıları öğrenmek içindir. Montessori materyaller içinde yer alır. Çocukların erkenden rakamları öğrenmesine fayda sağlar.  Aynı zamanda bu ahşap tahta üzerinde rakamlar v..
354TL
Vergiler Hariç:354TL
Ahşap Sayı Tablası Ahşap Sayı Tablası
Yeni
Ahşap Ponponlu Sayı Tablası (Montessori - %100 Doğal) - Eğitici Oyuncak Ahşaptan yapılmış olan bu oyuncak sayıları öğrenmek içindir. Montessori materyaller içinde yer alır. Çocukların erkenden rakamları öğrenmesine fayda sağlar.  Aynı zamanda bu ahşap tahta üzerinde rakamlar ve o r..
421TL
Vergiler Hariç:421TL
Ev ve işyerlerinde, çalışma masanızda kullanıma uygundur. Masaüstü ağaç kalemlik çok harika görünüme sahip ve masanızın üzerinde otantik bir görünüm sağlayacaktır.   ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: 8cm x 8cm x 8cm PAKET İÇERİĞİ: 1 Adet Ahşap Modern Kalemlik 1 Adet Bez Kese  %100 DOĞAL..
162TL
Vergiler Hariç:162TL
Ev ve işyerlerinde, çalışma masanızda kullanıma uygundur. Polihedral görünüme sahip olup yan ve dik olarak 2 açıda masada durmaktadır. Masaüstü ağaç kalemlik çok harika görünüme sahip ve masanızın üzerinde otantik bir görünüm sağlayacaktır.  ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: 10cm x 10cm x 8cm PAKET İ..
162TL
Vergiler Hariç:162TL
Ev ve işyerlerinde, çalışma masanızda kullanıma uygundur. Polihedral görünüme sahip olup yan ve dik olarak 2 açıda masada durmaktadır. Masaüstü ağaç kalemlik çok harika görünüme sahip ve masanızın üzerinde otantik bir görünüm sağlayacaktır.   ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: 10cm x 10cm x 8cm P..
162TL
Vergiler Hariç:162TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .