Menu
Sepetim

Ahşap Kelime Oyunu (İngilizce Harfler)

Ahşap Kelime Oyunu (İngilizce Harfler)
Yeni
Ahşap Kelime Oyunu (İngilizce Harfler)

Ahşap Harfler tahtası ile çocuklara harfleri erken ve çabuk öğretecek bir oyuncaktır. Eğitici bir oyuncaktır. Çocuklar ahşap harfler ile tahta üzerindeki yuvalara kelimeler yazmaya çalışarak ince motor becerilerini de geliştirecektir. Aynı zamanda okuma ve yazmayı bu görseller sayesinde rahat öğrenebileceklerdir. Okul öncesi eğitimde çocuklarımıza çok katkı sağlayacaktır. Montessori materyalleri içerisinde yer alan bu oyuncak tamamen doğal olup kayın ve ceviz ağaçlarından yapılmıştır. Sağlığa zararsız olup hiç bir şekilde boya ve toksik bir madde içermez.

Bu ahşap tahtalı harfler oyunu 100 parçadan oluşmakta olup içerisinde her harften 3  adet bulunmaktadır. 24 Adet sesli harf,72 adet sessiz harf,3 adet boş ve düz ahşap ve 1 adet harfler tablosu bulunmaktadır.

Çoçuklar için eğitici aynı zamanda eğlenceli vakit geçirici bir oyuncaktır.

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ:  23cm x 15cm x 1cm  (Tablo ölçüsü)

                                  3.5cm x 3.5cm x 1cm (Harf Ölçüsü)      


PAKET İÇERİĞİ:

  • 1 Adet Ahşap Harfler Tahtası  (Kayın ağacı)
  •  24 Adet Ahşap Sesli Harfler (Ceviz ağacı)
  • 72 Adet Ahşap Sessiz Harfler  (Kayın ağacı)
  • 3 Adet Ahşap Boş kare (Kelime sonuna konulur.)
  • 1 Adet Doğal Bez Oyuncak Kesesi

 

%100 DOĞAL:

Ahşap eğitici oyuncak olup sağlığa zararsızdır. Boya, kimyasal madde ve toksik madde içermez. Ham ağaçtan yapılmıştır.

 

ÜRÜN DESENİ:

Ürün tamamen doğal ve üzerindeki desen ağacın kendi desenidir. Bundan dolayı üzerindeki desen şekilleri ağaçtan kaynaklı farklılık gösterebilmektedir. 

 

GÜVENLİK:

Ürünler tamamen sağlıklı olup çocuklarınızın güvenliği için zarar verebilecek ağaç yapıları gerekli işlemlerden geçirilerek pürüzsüz ve kesinlikle zarar vermeyecek hale getirilmiştir.

 

OYUNCAK BAKIMI:

Ürünü su ile yıkamayınız, zamanla kirlenmesinde temizliği ve dezenfekte işlemi için doğal elma veya üzüm sirkesi ile 1’e 10 oranda su ile karıştırarak silebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
802TL
Vergiler Hariç: 802TL
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .