Menu
Sepetim

Sayı Çubukları

Ahşap sayı çubukları, doğal ceviz ağacından yapılmış olan sayı çubukları, sayı fasulyelerinin yerini almış doğal ahşap eğitici materyal olarak sayı sayma oyuncakları arasında yerini almıştır ,matematiksel sayı sayma ve aritmetik saymayı öğrenme amaçlı olan eğitici oyuncakları barındırmaktadır.

Ahşap Sayı Çubukları Ahşap Sayı Çubukları
Yeni
Ahşap Sayı Çubukları (Montessori - Doğal) - Eğitici OyuncakAhşap silindir çubuk rakamlar tablosu ve sayı çubukları ile, çocuklara rakamları erken ve çabuk öğretecek bir oyuncaktır. Eğitici bir oyuncaktır. Çocuklar ahşap sayı çubuklarını tablonun üzerindeki yuvalara takmaya çalışarak ince motor be..
660TL
Vergiler Hariç:660TL
Ahşap Sayı Çubukları 2 Ahşap Sayı Çubukları 2
Yeni
Ahşap Sayı Çubukları 2 (Montessori Materyali - Doğal Eğitici Oyuncak)Ahşap silindir çubuk rakamlar tablası ve sayı çubukları ile, çocuklara rakamları erken ve çabuk öğretecek bir oyuncaktır. Eğitici bir oyuncaktır. Çocuklar ahşap sayı çubuklarını tablanın üzerindeki yuvalara yerleştirmeye çalışarak ..
755TL
Vergiler Hariç:755TL
Ahşap Sayı Çubukları 3 Ahşap Sayı Çubukları 3
Yeni Favori
Ahşap Sayı Çubukları 3 - Montessori Materyali - Doğal Eğitici OyuncakAhşap silindir çubuk rakamlar tablosu ve sayı çubukları ile, çocuklara rakamları erken ve çabuk öğretecek bir oyuncaktır. Eğitici bir oyuncaktır. Çocuklar ahşap sayı çubuklarını yuvarlak tablonun üzerindeki yuvalara takmaya çalışar..
543TL
Vergiler Hariç:543TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .