Menu
Sepetim

Tak Çak

Tak Çak
Tak Çak
Tak Çak
Tak Çak
Tak Çak
Tak Çak
Tak Çak
Tak Çak
Tak Çak
Yeni
Tak Çak
Tak Çak
Tak Çak
Tak Çak
Tak Çak
Tak Çak
Tak Çak
Tak Çak
Tak Çak
Tak Çak

Ahşap Tak Çak Oyuncak - Doğal Ceviz ve Çam Ağacından Yapılmıştır

3-5 yaş ve üzeri çocuklar içindir. Ahşap Tak-Çak oyuncağı ile çoçuklar eğlenceli vakit geçireceklerdir. Çocuklar için eğiticidir. Çocukların düşünme ve görme kabiliyetini geliştirir. Aynı zamanda çocukların el becerilerini de geliştirir. Tamamen doğaldır, hiçbir kimyasal kullanılmamıştır. Yapımında çam ağacı ve ceviz ağacı kullanılmış olup, renk çeşitliliği bu ağaç farklılıkları ile sağlanmıştır. Tak-Çak oyuncağının boyu 24.5 cm dir. Doğum günlerinde veya özel günlerinizde çocuklarınıza hediye olarak verebileceğiniz çok güzel bir oyuncak olup, kalıcıdır.

 

PAKET İÇERİĞİ:

·         1 Adet Tak-Çak Oyuncak 24.5cmx11cmx11cm

·         1 Adet Çekiç Oyuncak 23cmx6,5cmx1cm

·         5 Adet Ahşap Çivi 7cmx1.5cmx1.5cm

·         1 Adet Bez Kese

 

%100 DOĞAL:

Ahşap oyuncak doğal olup sağlığa zararlı, kimyasal madde içermez. Ham çam ağacından yapılmıştır. Ürün tamamen doğaldır.

 

ÜRÜN DESENİ:

Ürün tamamen doğal ve üzerindeki desen ağacın kendi desenidir. Bundan dolayı üzerindeki desen şekilleri ağaçtan kaynaklı farklılık gösterebilmektedir. 

 

GÜVENLİK:

Ürünler tamamen sağlıklı olup çocuklarınızın güvenliği için zarar verebilecek ağaç yapıları gerekli işlemlerden geçirilerek pürüzsüz ve kesinlikle zarar vermeyecek hale getirilmiştir.

 

OYUNCAK BAKIMI:

Ürünü su ile yıkamayınız, zamanla kirlenmesinde temizliği ve dezenfekte işlemi için yine tamam doğal olan sirke ile 1’e 10 oranda su ile karıştırarak silebilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
599TL
Vergiler Hariç: 599TL
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .